Slavoj Musílek si na postu generálního ředitele pro střední a východní Evropu klade za cíl zajistit posílení pozice společnosti Universal Robots na trhu, vytvoření image společnosti jako inovativního lídra na trhu kolaborativních robotů, naplnění rychle rostoucích potřeb zákazníků a rozšíření i posílení kanálu obchodních partnerů. Jedním z prvních úkolů bude rovněž vybudování vysoce profesionálního lokálního týmu s cílem zajistit stabilní a účinnou podporu obchodním partnerům a koncovým uživatelům v celém regionu.

„Kolaborativní robotická ramena Universal Robots mohou být snadno začleněna do existujících výrobních prostředí našich zákazníků. Pokročilá řešení naší firmy lze využít v jakémkoli výrobním závodě pro zvýšení produktivity a konkurenční výhody výrobního podniku. Tzv. co-boty od Universal Robots umožňují výrobním podnikům všech velikostí automatizovat a optimalizovat opakované, monotónní procesy,“ říká Slavoj Musílek, generální ředitel pro střední a východní Evropu.

Slavoj Musílek působil dlouhou dobu na trzích ve střední a východní Evropě a má bohaté zkušenosti s úspěšným budováním, rozvojem a řízením obchodu ve velkých firmách jako Hewlett-Packard, Computer Associates, Juniper Networks a Rockwell Automations.

V roce 1993 absolvoval ČVUT se specializací na technickou kybernetiku.

Je ženatý a žije v Praze. Mezi jeho hlavní koníčky patří fotografování, špičková gastronomie a zážitkové cestování.