Zuzana Volková má 20 let zkušeností v nejrůznějších částech financí, ať už se jedná o účetnictví, audit, finanční plánování či vedení lidí v této oblasti. Do Xeroxu přichází z TNT, kde zastávala řadu pozic. Pracovala jako finanční manažerka pro Východní Evropu, zodpovědná za finanční účetnictví, vnitřní kontrolu a projekty, nebo jako finanční ředitelka TNT v Singapuru.

„Jsem velice ráda, že mohu Zuzanu Volkovou přivítat ve svém týmu. Do své nové funkce přináší mnoho profesních zkušeností a zároveň čerstvý vítr. Navíc je skvělé, že nejvyšší vedení posílí o další ženu. Těším se na spolupráci a přeji Zuzaně v její nové roli hodně štěstí.,“ říká k nové člence managementu Veronika Brázdilová, generální ředitelka Xeroxu pro ČR a SR.

Ve společnosti Xerox bude mít Zuzana Volková na starosti strategická rozhodnutí a finanční operace ve 3 zemích (kromě České republiky a Slovenska, bude mít na starosti i maďarský trh). Jejím úkolem bude zajistit profesionální finanční řízení společnosti Xerox na všech třech trzích s ohledem na strategii firmy a etické standardy společnosti Xerox.

Zuzana Volková ve společnosti střídá Sherifa Samira, který měl finance českého a slovenského Xeroxu na starosti poslední dva roky.

Vystudovala VŠE v Praze a získala diplom ACCA  z oblasti financí.