Platforma IFS CPM umožňuje zákazníkům mít přehled o podniku na všech jeho úrovních, sledovat procesy a výkonnost ve zvolené perspektivě („odshora dolů“) a posoudit, jak jsou v souladu se strategií firmy a jejím obchodním modelem. Manažeři mohou díky tomu zajistit, aby se procesy prováděly optimálním způsobem vzhledem k celkové strategii.

„Máme s řešeními pro energetický sektor a distribuční firmy již více než třicetileté zkušenosti. Nová nabídka umožňuje výrobcům elektřiny optimalizovat provoz, snížit náklady a zajistit, aby výkonnost byla řízena v souladu s hlavní obchodní strategií a jejími cíli,“ uvedl Colin Beaney, ředitel divize Energy and Utilities ve společnosti IFS.

Řešení IFS CPM současně umožňuje rozhodovat se lépe a rychleji – mít v reálném čase přístup k vývoji výkonnosti a vidět, jak ovlivňuje klíčové podnikové procesy a strategické cíle. Manažeři mají v reálném čase informace o provozu, mohou ho řídit a reagovat na aktuální situace ještě dříve, než přerostou v problém.

 

Výhody, které přináší předkonfigurované řešení:

  • Předpřipravené řešení je optimalizováno pro komplexní a silně regulované odvětví výroby elektrické energie.
  • Vstupní konfigurace umožňuje řešení okamžitě používat, přednastaveny jsou obchodní procesy, klíčové ukazatele výkonnosti i uživatelské pohledy („kokpity“).
  • Implementace IFS CPM je podle výrobce rychlá a náklady na podporu a údržbu nízké.
  • Podniky mohou řešení průběžně přizpůsobovat svým potřebám.