Ľubomír Miškolci (40) pracuje v CCV Informačné systémy šestým rokem, na starost zde doposud měl především obchodní aktivity. Již před příchodem do společnosti nasbíral rozsáhlé zkušenosti ve společnostech Orange Slovensko, Canmet, Ferona Slovakia nebo Stürm. Na nejrůznějších obchodních pozicích tak pracuje již více než 15 let.

CCV Informační systémy

Společnost CCV Informační systémy sídlí v Brně (divize CCV Business Solutions a CCV eGovernment) s dalšími pobočkami v Opavě (divize CCV eBusiness) a na Slovensku v Nitře (CCV Informačné systémy). Poskytuje komplexní dodávky ve vývoji logistických řešení, implementaci WMS systémů (CCV Řízený sklad) a podnikových informačních systémů (Microsoft Dynamics). Specializuje se na řešení pro elektronickou fakturaci, důvěryhodnou archivaci, elektronickou výměnu dat EDI (konsolidační centrum Orion) a bezpapírový oběh obchodních dokladů.

„Ve své nové roli bych rád navázal na úspěšný rozvoj poslední let, kdy se CCV Informačné systémy plně etablovala jako jeden z předních EDI poskytovatelů na slovenském trhu a získala si důvěru již několika stovek zákazníků, kterým pomáhá přecházet na bezpapírové obchodní a logistické procesy. Posilujeme také o novou linku zákaznické podpory pro slovenské zákazníky,“ říká Ľubomír Miškolci. „Jednoznačně nadále vnímám velký potenciál pokračování růstu firmy, zejména pokud se týká elektronické výměny dokladů. Stále platí, že v oblasti elektronické fakturace mezi podnikovými systémy jsou na Slovensku velké rezervy.“

Ľubomír Miškolci má elektrotechnické vzdělání, čemuž odpovídají i jeho záliby. Ve svém volném čase se zajímá o nové technologie. Rád tráví čas s rodinou a přáteli, při dobré hudbě, akčních a sci-fi filmech nebo na cestách s fotoaparátem.