Stefan Volmari působí v Citrixu od roku 2002 a má více než 20leté zkušenosti z oblasti IT. V minulosti působil jako manažer divize Systems Engineering pro střední Evropu, kde byl zodpovědný za oblast Networkingu a Cloudu. Mimo to měl jako manažer pro produktový marketing na starosti také strategii Go-To-Market pro virtualizaci a síťové produkty.

„Jmenování Stefana Volmariho ředitelem divize Systems Engineering je součástí naší strategie přiblížit se současným i budoucím potřebám našich zákazníků a partnerů ve střední a východní Evropě, růst s nimi a případně se přizpůsobit jejich měnícímu se prostředí,“ říká Dirk Pfefferle. „Jsem přesvědčený, že Stefan Volmari a jeho tým nás bude podporovat v expanzi a růstu v obou dvou regionech,“ zdůraznil Dirk Pfefferle.

Stefan Volmari bude reportovat přímo regionálnímu viceprezidentovi pro oblast střední a východní Evropy Dirkovi Pfefferlemu. Cílem změn je přizpůsobit předprodejní aktivity změněným požadavkům zákazníků na lokálních trzích v obou regionech.