Michaela Pávková do firmy DataSpring přichází s více než desetiletou zkušeností z oblastí firemní komunikace, public relations a marketingu získaných v nadnárodních koncernech – Siemens, T-Systems Czech Republic a u českého distributora IT DNS.

„Po studiích jsem roce 2000 začala pracovat v oddělení prodeje podnikových telefonních ústředen, pak jsem se dostala i k technologickým inovacím a domácím spotřebičům. To vše u Siemensu, kde jsem strávila sedm báječných let. Poté následoval T-Systems a v posledních třech letech distributor informačních technologií, kde jsem marketovala bezpečnostní řešení, datová úložiště, software a také cloudové služby. DataSpring je tak pro mě v mé pracovní kariéře logickým krokem. Jsem si jista, že tím správným :-)“ uvedla ke své nové pracovní výzvě Michaela Pávková.

Michaela Pávková se ve volných chvílích kromě rodiny věnuje sportu, který bere jako relax a formu odpočinku. V zimě ji potkáte v bílé stopě, v ostatních ročních obdobích v sedle (kola), na inlajnech nebo na výšlapu v horách. Ráda také cestuje – nejraději po jižní Moravě za vínem, v Čechách a Velké Británii. Čte historickou literaturu (soudobé české dějiny), chodí na výstavy, do divadla...