Jan Krob bude nově zodpovídat za poradenské služby zaměřené na řízení IT, kybernetickou bezpečnost, digitální strategie, IT architekturu, mobilitu, finance v IT a projektové řízení v oblasti IT.   

KPMG Česká republika působí od roku 2007, poslední dva roky na pozici Senior Managera. Před svým nástupem do KPMG Česká republika pracoval například ve společnosti Corpus Solutions, kde vedl poradenskou divizi.

Vysvětlení pozice Director v KPMG ČR

Pozice Director v KPMG Česká republika neznamená, že jde o vedoucího či ředitele daného oddělení, jím bývá příslušný odpovědný Partner. Jedná se o označení vyšší manažerské pozice, kterou v jednom oddělení obvykle zastává více pracovníků. Nelze ji tedy chápat tak, že jde o ředitele oddělení. Terminologie a struktura pozic v KPMG Česká republika odpovídá politice celosvětové sítě poradenských společností KPMG.

Jan Krob je členem mezinárodní profesní asociace ISACA CRC, která se zaměřuje na oblast auditu, řízení, kontroly a bezpečnosti informačních systémů.

Jan Krob vystudoval Informatiku na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy.

Je vášnivým cestovatelem a vysokohorským turistou. Během svých cest se podíval do nejvyšších pohoří Asie, Afriky, Jižní Ameriky a dohromady navštívil již 48 zemí světa.