Nově jmenovaní manažeři přicházejí s rozsáhlými zkušenostmi, které společnost Sophos využije v oblasti personalistiky i vývoje. Jak Edie Givens, tak Wolfgang Hilpert působili desítky let v technologickém segmentu a budou hrát klíčovou roli při naplňování cíle společnosti Sophos být lídrem v oblasti bezpečnosti. Obě nové posily navíc přispějí i k dalšímu růstu společnosti.

Edie Givens, hlavní  viceprezidentka pro řízení lidských zdrojů společnosti Sophos.Edie Givens působila v nejrůznějších progresivních technologických organizacích a mezi oblasti jejího odborného zájmu patří návrh organizační struktury, rozvoj talentů, akvizice a fúze i budování silné firemní kultury a vysoce výkonných týmů. Její předchozí profesionální zkušenosti zahrnují práci na pozici viceprezidentky zodpovědné za lidské zdroje v celé řadě skupin společnosti Yahoo, a to včetně produktové i technologické oblasti s více než 6000 zaměstnanci.

Edie zodpovídala také za řízení lidských zdrojů obchodních jednotek ve společnosti Adobe pro klíčové technologie a rozvíjející se trhy – celkem šlo o 3500 zaměstnanců.

Nová posila společnosti Sophos vystudovala Kalifornskou univerzitu, na které získala bakalářský titul v oblasti psychologie.

 

Wolfgang Hilpert viceprezident skupiny Sophos  Network Security Group (NSG),  zodpovědný za oblast vývoje.Wolfgang Hilpert bude v Sophosu zodpovídat za vývojové týmy skupiny NSG v Německu, Kanadě a Maďarsku. Wolfgang má více než dvacetileté zkušenosti s rozpoznáváním a následným pochopením požadavků zákazníků i samotného podnikání a rozumí technologiím, které umožňují generovat příjmy v dynamickém mezinárodním prostředí.

Před příchodem do společnosti Sophos měl Wolfgang Hilpert na starosti vývoj ve společnosti SAP, Microsoft, Nemetschek AG a IBM. Je držitelem magisterského titulu v oboru strojírenství a obchodní administrativy, a to se silným zaměřením na informační systémy a zpracování dat.