Miroslav Tyburec bude na postu viceprezidenta zodpovědný za region střední a východní Evropy, který zahrnuje kromě ČR a SR také Polsko, Maďarsko, Řecko, Kypr, Izrael, baltské státy a státy balkánského poloostrovu.

Miroslav Tyburec působil ve firmách Škodaexport, ČSOB a Electrolux, od roku 1995 pracuje pro české a slovenské zastoupení značky OKI, nejprve jako finanční ředitel, později jako obchodní a marketingový ředitel, naposledy jako generální ředitel české a slovenské pobočky, k čemuž mu od ledna 2014 nově přibyla pozice regionálního viceprezidenta pro CEE.

Miroslav Tyburec vystudoval VŠE, obor Ekonomika průmyslu.

Mezi jeho záliby patří zejména sport, hraje tenis, lyžuje, je členem fotbalového týmu PUK, který hraje Hanspaulskou ligu. Sleduje sportovní dění, zejména fotbal a hokej. Ve volném čase se věnuje rodině a cestování.

 

Jiří Kárník působil jako marketingový manažer společnosti Konsigna, poté byl tři roky marketingovým manažerem ve společnosti DNS. Od roku 2006 zastával pozici výkonného ředitele JVM Computers. Od ledna 2014 je obchodním a marketingovým ředitelem OKI Systems pro Českou republiku a Slovensko.

Jiří Kárník vystudoval VŠE.

Mezi jeho zájmy ve volném čase patří fotbal, tenis a lyžování. Zajímá se o historii a rád cestuje.