Společnost Cisco ve svém řešení Webex Contact Center provedla inovace s cílem zlepšit operátorské a zákaznické zkušenosti a zjednodušit správu platformy Webex. Nové funkce Cisco Webex Contact Center představují další krok ve snaze zajistit maximálně osobní zákaznickou zkušenost, což v konečném důsledku podporuje loajalitu zákazníků. Mezi tyto funkce patří:

-        Integrace cloudového systému Webex Calling: Složitost přesměrování hovoru ke správnému operátorovi je stále obrovskou výzvou kontaktních center a integrace volání třetích stran je výzvou ještě větší. Kvalita hovorů často strádá, hovory se dokonce i přerušují, zatímco náklady obecně rostou. Integrace funkce Webex Calling s Webex Contact Center tento problém řeší přímo a zajišťuje tak kvalitnější hovory za nižší cenu. V kombinaci se zjednodušenými nákupními a implementačními modely, nabízí Cisco cloudové řešení pro jedinečnou komunikaci mezi operátory a zákazníky.

-        Zvýšená škálovatelnost: Kontaktní centra potřebují flexibilní cloudová řešení, která lze bez námahy škálovat podle zákaznických požadavků. Webex Contact Center podporuje až 3 000 operátorů na klienta s neomezeným počtem klientů na systém. Umožňuje tak flexibilně škálovat obchodní požadavky a optimalizovat zdroje i celkový výkon.

-        Vylepšené prostředí pro komunikaci: Při používání platformy Webex Teams jsou nyní k dispozici nové funkce pro efektivnější komunikaci mezi operátory a zákazníky. Mezi tyto funkce patří jednoduché vytváření chatovacích bublin, integrace s virtuálními robotickými asistenty zákazníka, okamžité přepnutí probíhajícího chatu na telefonní hovor nebo video chat a e-mailové funkce out of the box pro zákazníky, kteří užívají Gmail a Office365.

-        Vylepšené uživatelské rozhraní pro operátory: 74 % vedoucích pracovníků kontaktního centra se domnívá, že operátorské zkušenosti mají zásadní dopad na zkušenosti zákaznické. Z tohoto důvodu přepracovala společnost Cisco desktop operátorů Webex Contact Center tak, aby vytvořila pozitivnější prostředí, které zvyšuje jejich produktivitu. Nové uživatelské rozhraní umožňuje operátorům přirozeněji komunikovat se zákazníky a jednodušeji se sžít s produkty Webex.

-        Jednoduchá ovladatelnost: Díky integraci do platformy Webex může být Webex Contact Center snadno spravováno prostřednictvím ovládacího centra platformy a také ze všech ostatních produktů Webex.

Integrace kognitivní spolupráce do kontaktního centra a jeho nabídka prostřednictvím cloudového řešení mění celé toto odvětví. V příštích měsících bude společnost Cisco do svých řešení integrovat stále více umělé inteligence a strojového učení, aby tak osobní zákaznické zkušenosti ještě více vylepšila.