Náplní nově navázané spolupráce společnosti Deloitte a Prague Startup Centre bude rovněž hledání obchodního potenciálu, nastavení obchodních vztahů se zákazníky či prodejními kanály, vyhledávání investorů samostatně či za využití členských společností Deloitte, stejně tak asistence startupu při realizované transakci.

„Jde o zcela jedinečný pilotní projekt, díky kterému propojujeme know-how mezinárodní poradenské společnosti a zavedené aliance na podporu byznysu. S podobným konceptem máme v zahraničí velmi dobré zkušenosti. Začínajícím podnikatelům a firmám pomůžeme nalézt vhodné uplatnění jejich inovativních řešení u našich klientů a vytipovat vhodné oblasti inovací, zároveň pomůžeme s přípravou byznys plánu či prezentací pro investory,“ říká Radek Muška, senior manažer v oddělení poradenských služeb Deloitte.

„Společnost Deloitte je partnerem mnoha velkých společností nejen v ČR, ale takřka po celém světě. Hlavním cílem Prague Startup Centre je pomáhat inovativním startupům získávat nové zákazníky a investory. Spoluprací s Deloitte tak vytvoříme unikátní platformu s vysokou přidanou hodnotou pro startupy z celé ČR," uvedl k uzavření spolupráce Michal Zálešák, ředitel Prague Startup Centre.

„Deloitte nám posoudil IT bezpečnost celé navržené infrastruktury a obsluhy zákazníků. Jejich výrok ohledně úrovně zabezpečení nám zajistil klíčové zakázky a reference velkých mezinárodních zákazníků. Dalším výstupem spolupráce bylo vytvoření marketingové strategie a podpora při přípravě příspěvků do dvou pro Reporting.cz úspěšných konferencí,“ podělil se o své zkušenosti Michal Rozehnal, ředitel společnosti Reporting.cz, která se zaměřuje na on-line finanční reportování a plánování.

 

Společnost Deloitte v České republice poskytuje hlavně poradenské služby v oblastech strategického podnikového managementu, auditu a daňového, právního a finančního poradenství.

Cílem Prague Startup Centre je pomáhat začínajícím inovativním podnikatelům, propojovat je s investory a partnery a nastartovat jejich mezinárodní růst. Provozovatelem je Czech ICT Alliance.