S  výstavbou projektu Serverpark 2 by se pak mělo začít v roce 2018. Nabídne kapacitu až 200 serverových racků, které budou zaplňovány v 5 fázích po 40 skříních.

ServerPark 2 má být podle zástupců společnosti nejekologičtějším datovým centrem v České republice. Systém freecoolingu má využívat až z 95 % času v roce. Kromě využívání venkovního vzduchu bez nutnosti kompresorového chlazení bude navíc k dochlazování používána dešťová voda. Celková technologie bude uzpůsobena na vyšší teploty a ekologičnost datového centra. To bude mít za následek nízkou spotřebu energie, která se pozitivně promítne do cen. 

V jednání je rovněž možnost využít vlastní elektrickou energii ze solárních panelů, které budou napájet kompresorové chlazení v období horkých letních dnů. ServerPark 2 by měl v ideálním případě dosáhnout na standard TIER IV bez certifikace od Uptime Institute.

Na rozdíl od svého staršího kolegy bude ServerPark 2 využíván pro managed a dedikované servery a cloudovou infrastrukturu. Racky zde pronajímány nebudou. Datové centrum bude vybudováno ve Středočeském kraji a situováno do jednopodlažní budovy, jejíž rozloha bude čítat 1700 metrů čtverečných. Díky realizaci stavby ve Středočeském kraji navíc společnost VSHosting dosáhne i na evropskou dotaci z programu OPPIK. Na celém projektu VSHosting spolupracuje s  firmou Systeming, s níž v současnosti kooperuje rovněž v rámci prvního datacentra a která se podílela také na pražském projektu KKCG a Foxconnu.