Otto Menzel bude v Xeroxu zodpovědný za řízení oddělení nepřímého prodeje (distributorské a sub-distributorské sítě) a divize papíru. Rovněž bude stát v čele několika strategických projektů.

„Otto je pro nás vítanou posilou, která nám pomůže rychleji dosáhnout vytyčených cílů. Přináší sebou bohaté zkušenosti. Jsem velice ráda, že ho mohu přivítat na palubě,“ říká Veronika Brázdilová, generální ředitelka Xerox Česká a Slovenská republika.  

Do Xeroxu přináší mnoho cenných zkušeností nejen z České republiky, ale i ze zahraničí. Ve společnostech Dell Computer a Telefónica O2 měl na starosti segment velkých, středních firem a strategických zákazníků. Do Xeroxu přichází přímo z HTC / TCCM, kde strávil čtyři roky na pozici Regionálního ředitele pro střední a východní Evropu. Region východní Evropy se pod jeho vedením stal nejrychleji rostoucím regionem vůbec. Spravoval 21 trhů ve střední a východní Evropě. Vedl 11 lokálních country manažerů, divizi centrálního marketingu a logistiky. Pod jeho zodpovědnost spadal strategický management, operativní řízení, správa obchodních kanálů, koordinace marketingu, prodeje, logistiky a distribuce prémiových značek.