AXA ASSISTANCE poskytuje cestovní pojištění a s ním spojené asistenční služby, právní ochranu a poradenství, asistenční služby pro vozidla a domácnosti či zdravotní asistenci a rovněž moderní produkty na míru, zejména z oblasti lifestyle a concierge služeb pro VIP klienty.

 

Karel Koubek, Chief Information Officer, AXA AssistanceKarel Koubek se celý profesní život věnuje IT, v němž se realizuje již 20 let. Dvanáct let působil jako IT manager pro skupinu vlastnící obchodní společnost BG Technik, továrnu Vari a obchodní společnost ABG Strategy, v níž byl i členem dozorčí rady. Posledních pět let figuroval v managementu ING Investment jako IT manager zodpovědný za české prostředí, kde se podílel na globální změně ICT prostředí celé skupiny.

AXA Assistance je součástí Executive Managementu a současně působí na pozici Chief Information Officer. Jeho hlavní oblastí je propojování IT činnosti České a Polské republiky a vybudování moderního spolehlivého ICT prostředí a infrastruktury pro zajištění provozu v několika zemích v režimu 24/7.

 

Jan Broďák, Chief Operations Director Subregion Central Europe, AXA AssistanceJan Broďák získal své zkušenosti během dvaceti let působení na vedoucích manažerských pozicích v oblasti prodeje a péče o zákazníky v sektoru telekomunikací a pojišťovnictví. Byl jedním z prvních členů manažerského týmu, kteří stáli v roce 2006 za vznikem nového mobilního operátora Telefónica O2 Slovakia, kde působil na pozici ředitele přímého prodeje a ředitele zákaznické péče a zkušenosti. Během tohoto období Telefónica O2 Slovakia získala významný podíl na trhu a stala se lídrem v oblasti  zákaznické spokojenosti.

Po svém návratu ze Slovenska do Telefónica O2 Czech Republic v roce 2010  byl jako ředitel zákaznické péče v rámci residenčních a SME call center zodpovědný za jejich provoz a restrukturalizaci. V letech 2012 a 2013 vedl v rámci retailového prodeje České pojišťovny úspěšný transformační projekt pobočkové sítě. Před svým příchodem do AXA Assistance pracoval jako investiční manažer ve společnosti VIGO Investments. Ve společnosti AXA Assistance je členem vedení, od listopadu 2014 zde působí na pozici Chief Operations Director Subregion Central Europe, kde je zodpovědný za řízení a další rozvoj provozu na trhu České a Slovenské republiky, Polska a Maďarska.