Emmanuel Jefrey přichází do Foxconnu s jasným cílem, a to revitalizovat procesy a kontrolní mechanismy, které pomohou jeho divizi výrazně zvýšit kvalitu softwarů a podíl realizovaných projektů dle konkrétních potřeb firmy. Zaměří se také na posílení vzájemné spolupráce mezi odděleními v rámci dodávek softwaru, jednotlivými divizemi Foxconnu a klíčovými uživateli.

“Velmi mě těší, že mohu vést tým zkušených odborníků. Mým osobním měřítkem úspěchu bude to, zda jsem konkrétně i já přispěl k úspěchu firmy, a také jak jsem schopný pomoci svým kolegům v jejich profesním i osobním rozvoji,“ říká ke svým dlouhodobým cílům Emmanuel Jefrey.

Posílit světový gigant Foxconn přichází ze společnosti IBM, kde pracoval od roku 2007 na různých pozicích. Od IT specialisty/vývojáře se vypracoval na vedoucí posty ve vývoji. Řídil projekty s milionovými rozpočty a týmy ze zemí celého světa. Pracoval s klienty v mnoha průmyslových odvětvích, včetně manufaktury a inženýrství na Ukrajině, Francii, Švédsku, Švýcarsku a Dánsku. Mimo to pracoval v Integře, kde vedl vývojové projekty.

Vystudoval magisterský titul v oboru Management informačních systému, získal MBA titul v Rakousku a bakalářský titul si odnesl z informatiky.

Ve volném čase pořádá semináře a kurzy na téma vedení lidí, úspěchu a řízení osobních financí. V Africe s organizací Feed the hungry pomáhá chudým. Má rád tanec, hudbu, filmy a čte motivační knihy. Citáty jako „Když vám život přináší citróny, udělejte z nich limonádu“ a „Cokoli si vaše mysl dokáže představit, toho může dosáhnout“ přibližují jeho pohled na svět.