Společným cílem společností DNS a Commvault je rozvoj partnerské báze, zajištění servisních služeb, edukace koncových uživatelů a partnerů a marketingové aktivity na českém a slovenském trhu.

Společnost Commvault se specializuje a vyvíjí řešení pro správu a ochranu dat. Její unikátní architektura, která je vyvinuta na jediné platformě, umožňuje společnostem zjednodušit, sjednotit a chránit ICT prostředí, snížit celkové náklady na správu dat a tím zvýšit hodnotu podniku. Řešení je založeno na otevřených standardech datových služeb s neomezenou možností integrace a nasazení v heterogenních prostředích klientů.

„Na základě úspěchů na českém a slovenském trhu v posledních dvou letech rozšiřujeme dále své aktivity v těchto zemích vedoucí k zajištění dlouhodobého růstu. Poté, co společnost DNS prošla podrobným prověřením jakožto distributor, přesvědčila nás zejména shoda s komplexním portfoliem, Channel-master projekt zajišťující vynikající dostupnost jak ke klíčovým partnerům tak regionálním prodejcům na trhu a neposledně excelentní marketingová podpora propagace a zvýšení povědomí o značce,“ říká Gerhard Raffling, oblastní ředitel pro střední a východní Evropu.

Analytici z Gartneru označili společnost a jeho software CommVault 11 jako celosvětového lídra v oblasti enterprise backup & recovery (řešení pro podnikové ukládání a obnovu dat).  Své prvenství v magickém kvadrantu backup a recovery softwaru pro datová centra společnost Commvault udržuje již 6 let po sobě, přičemž prvenství obhájila i tento rok.

Distribuční smlouva s DNS obsahuje veškeré produkty, služby a možnosti nabízené společností Commvault a je platná pro český a slovenský trh.

„Spolupráce se společností Commvault pro nás znamená významné rozšíření portfolia naší firmy, sítě našich partnerů a zároveň příležitost k růstu společnosti v oblasti ukládání a práce s daty“ říká Petr Kuliš, výkonný ředitel společnosti DNS.