Jan Potůček se kromě problematiky médií ve své praxi věnuje také oblasti konektivity a digitalizace. Naposledy působil v médiích, jako šéfredaktor portálu DigiZone.cz. Podílel se na pořádání mezinárodních konferencí Digimedia. Do agentury Taktiq Communications nastupuje jako konzultant pro společnost Eset a bude se podílet na tvorbě obsahu a podpoře marketingového týmu. Zároveň využije své zkušenosti z vedení online magazínů, práce s netradičními digitálními formáty a analýzou dat.

„Po deseti letech vedení serveru DigiZone.cz jsem cítil potřebu změny a na práci pro Eset se velmi těším,“ komentoval svůj Jan Potůček odchod z médií.

 

Stávající konzultant Petr Blažek postupuje do bratislavské centrály firmy Eset

 

Alex Röhrich, account director v agentuře Taktiq CommunicationsAlex Röhrich do Taktiq Communications přichází na pozici account directora a měl by zde zúročit své znalosti experta na vztahy s médii, rétoriku a prezentační dovednosti. Přechází z agentury Ewing PR, kde pracoval posledních 15 let. V Taktiqu se bude podílet především na mediálních strategiích a všeobecném rozvoji komunikačních dovedností.

Alex Röhrich přitom zůstane zapojený i ve své akademické práci na katedře českého jazyka a literatury na pedagogické fakultě TUL. Jeho oborem jsou zejména kultura mluveného projevu, stylistika a marketingová komunikace.

 

„Naše agentura se neustále rozrůstá a rozšiřuje své služby do oblasti kompletní marketingové komunikace,” řekl Michal Uryč, ředitel agentury Taktiq Communications. „Záleží nám na tom, abychom spolu s tímto růstem dokázali stále nabízet služby na špičkové úrovni, což vede k větší specializaci konzultantů,“ dodal .