Claire Dixon má bohaté zkušenosti z vysokých manažerských pozic na poli firemní komunikace a pomáhala úspěšně rozvíjet globálně uznávané značky.

"Claire k nám nastupuje ve velmi zajímavé fázi firemního růstu,“ uvedl Sanjay Poonen, provozní ředitel společnosti VMware, odpovědný za aktivity směrem k zákazníkům. „VMware stojí před významnými příležitostmi. Stavíme na našich dosavadních úspěších v oblasti softwarově definovaných datových center, mobility a cloudu a přinášíme zákazníkům vyšší hodnotu, když jim pomáháme na cestě digitální transformace. Claire má bohaté zkušenosti v oboru komunikace a pomůže nám posunout byznys na novou úroveň.“

„Nesmírně mě těší, že mohu převzít úlohu správce příběhu společnosti VMware a její komunikace,“ prozradila Claire Dixon. „Již dnes má VMware velmi dobrou pozici a mým cílem bude podporovat záměry firmy rozvíjením jejího příběhu tak, aby oslovoval všechny zainteresované skupiny a vyjevoval mimořádný ekonomický a společenský přínos firmy a jejích produktů a služeb.“

Do společnosti VMware přichází Claire Dixon ze společnosti eBay, kde na pozici viceprezidentky pro globální komunikaci řídila globální externí komunikaci včetně vztahů s médii, vertikální interní komunikace a komunikace s odbornou veřejností, spotřebitelského PR a řízení podnikového obsahu a digitálních a sociálních kanálů. Řídila globální komunikaci v souvislosti s významným kybernetickým útokem. Oznamovala a řídila také komunikaci při oddělení společnosti PayPal od společnosti eBay. Byla odpovědná za globální obraz společnosti eBay, včetně programu odpovědnosti podniku, charitativních aktivit a nadace eBay Foundation.

Před nástupem do eBay pracovala v londýnské centrále farmaceutické společnosti GlaxoSmithKline, kde řídila komunikaci divize spotřebitelských produktů ve Velké Británii a následně v celé Evropě. Dříve zastávala pozice v oblasti komunikace v nadnárodním potravinářském gigantu Unilever a globální PR agentuře Weber Shandwick.